JOUKKUEET 2021

C- Tytöt HPP/ KeuPa yhteisjoukkue T15

Ottelut T15 HPP/ KeuPa yhteisjoukkue

Joukkueenjohtaja, Mika Niinilampi
mika.niinilampi@pp.inet.fi

HPP P11(2009-2010- 2011 syntyneet)
Päävalmentaja, Teemu Hietanen
teemu.hietanen@vaissi.fi

Valmentaja, Jussi Virta
virta1@hotmail.com

Valmentaja, Erkko Papinaho
erkko.papinaho@papinahooy.fi

Joukkueenjohtaja, Sami Vilokki
samivil@gmail

Ottelut kevät 2021 P11



HPP P8(2013-2014 syntyneet)

Päävalmentaja, Petri Kangasniemi
petri.kangasniemi@gmail.com

Joukkueenjohtaja, Jarkko Hetekorpi
jarkko.hetekorpi@gmail.com

Ottelut kevät 2021 P8



HPP Jalkapallokoulu

Tervetuloa jalkapalloilemaan vuonna 2014 syntyneet ja nuoremmat 7- 11.6.2021 Haapamäen yhtenäiskoulun areenalle. Koulu alkaa joka päivä klo 14:30 ja loppuu klo 16:00.

Kesän jalkapallokoulun ideana on tutustua jalkapalloon, ryhmänä olemiseen ja hauskanpito.

Pienimmät eivät vielä osallistu sarjoihin ja näin ollen heidän maksunsa jalkapallokoulusta on jäsenmaksu ja toimintamaksu yhteensä 25€ seuralle. Koulun alkaessa jaetaan ohje seuralle jäsenmaksun ja toimintamaksun suorittamiseen.

Lisätietoa HPP: n juniorivastaava ja koulun rehtori Mika Niinilampi (0400178665).

Jokainen osallistuja saa jalkapallokoulun päätteeksi pallon, pelisukat ja pelihousut.

HPP- juniorivastaava
Mika Niinilampi
mika.niinilampi@pp.inet.fi
0400178665