JOUKKUEET 2020

C- Tytöt
Päävalmentaja, Mika Niinilampi
mika.niinilampi@pp.inet.fi

Joukkueenjohtaja, Mika Niinilampi

HPP P-2009
Päävalmentaja, Teemu Hietanen
teemu.hietanen@vaissi.fi

Valmentaja, Jussi Virta
virta1@hotmail.com

Valmentaja, Erkko Papinaho
erkko.papinaho@papinahooy.fi

Joukkueenjohtaja, Marika Vääriskoski
vaariskoskimarika@gmail.com

HPP P-2011

Päävalmentaja, Erkko Papinaho
erkko.papinaho@papinahooy.fi

Joukkueenjohtaja, Mika Niinilampi
mika.niinilampi@pp.inet.fi

HPP P-2013

Päävalmentaja, Petri Kangasniemi
petri.kangasniemi@gmail.com

Päävalmentaja, Pekka Kostamo
pekka.kostamo@hotmail.com

Joukkueenjohtaja, Jarkko Hetekorpi
jarkko.hetekorpi@gmail.com

HPP- juniorivastaava
Mika Niinilampi
mika.niinilampi@pp.inet.fi
0400178665